Organizace

Skupina FOERSTER je globální společností. Síť deseti dceřiných společností a kvalifikovaných zástupců ve více než 60 zemích zaručuje přímou blízkost k našim zákazníkům a umožňuje nám nabízet profesionální technické poradenství a možnosti rychlé reakce v servisních případech zkušenými servisními techniky. To zajišťuje, že naši zákazníci mají hladké výrobní procesy a vysokou kvalitu výrobků.

4 divize, každá se zvláštním zaměřením na různé technologie, odvětví a aplikace, nám umožňují zaměřit se na potřeby našich zákazníků. Jsme vždy blízko k aktuálním požadavkům zákazníků a rychle reagujeme na vývoj nových technologií a vývoj na trhu. Současně využíváme synergie a vzájemně se podporujeme při vývoji nových technologií a řešení pro naše zákazníky.

FOERSTER je mezinárodní společnost s celkem deseti dceřinými splečnostmi a se zastoupením ve více než 60 zemích. Celosvětová přítomnost nabízí našim zákazníkům řadu výhod, například: celosvětová servisní síť a vždy naše kontaktní osoba v těsné blízkosti zákazníka.

Firma Magnetische Pruefanlagen GmbH je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH. Nabízí jako službu nedestruktivní zkoušení materiálu v chemickém průmyslu po celém světě. Stěžejní bod přitom představuje kontrola reformovacích trubek v zařízeních na výrobu čpavku a metanolu, v rafinériích a také v ocelárnách.

Zkoušky provádějí speciálně vyškolení a kvalifikovaní zkušební inženýři, kteří jsou Vám k dispozici i jako kontaktní osoby. S pomocí zkušebních přístrojů, které byly vyvinuty speciálně pro tyto aplikace, lze spolehlivě provádět zkoušení vnějšího pláště i vnitřku trubek, měření "Pigtailů" a také zjišťování zbytkové životnosti trubek.

V kombinaci s vlastním vývojem a výrobou snímačů vířivých proudů je možné spolehlivě provádět i technicky obtížné zkoušení vířivými proudy.

Další informace naleznete na domovské stránce Magnetische Pruefanlagen GmbH.

FOERSTER Instruments Inc. je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH, založenou roku 1978 v Pittsburghu, Pensylvánii. FOERSTER Instruments nabízí kompletní paletu výrobků FOERSTER. Navíc ve vlastním závodě v Salemu, Ohio, navrhuje, vyvíjí a vyrábí vysoce moderní systémy pro manipulaci se zkoušeným materiálem.

Další informace naleznete na naší stránce pro USA.

Od roku 1989 má společnost FOERSTER vlastní zastoupení FOERSTER Italia SRL v italském Gaggianu, jihozápadně od Milána. FOERSTER Italia nabízí kompletní spektrum výrobků a služeb od zkoušení polotovarů přes zkoušení součástí, detekci kovů a magnetismu až k mobilním zkušebním přístrojům.

Kontaktní údaje FOERSTER Italia SRL a další informace naleznete na příslušné pro Itálii.

FOERSTER France SAS je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH se sídlem ve Voiron, jihovýchodně od Lyonu. Kromě prodeje všech produktů FOERSTER jsou zde zhotovovány i studie proveditelnosti a také je nabízen kompletní poprodejní servis.

Kontaktní údaje FOERSTER France SAS a další informace naleznete na příslušné stránce Francie.

FOERSTER U.K. Limited je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH a je odpovědná za prodej a servis veškeré palety produktů FOERSTER ve Velké Británii a Irsku.

Kontaktní údaje FOERSTER U.K. a další informace naleznete na příslušné pro Spojené království.

FOERSTER Tecom, s.r.o. je dceřiná společnost skupiny FOERSTER Holding GmbH se sídlem v Praze, založená v roce 1991, která odpovídá za prodej a servis produktů FOERSTER v České republice a na Slovensku.

Kontaktní údaje FOERSTER Tecom a další informace naleznete na příslušné pro Českou republiku.

FOERSTER (Shanghai) NDT Instruments Co., Ltd. je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH, založenou roku 2013 se sídlem v Šanghaji. Prodává kompletní spektrum zkušebních systémů a měřicích přístrojů firmy FOERSTER pro nedestruktivní zkoušení materiálů v Číně.

Kontaktní údaje FOERSTER NDT Instruments a další informace naleznete na příslušné pro Čínu.

FOERSTER Japan Limited je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH se sídlem v Tokiu, Ósace a Nagoye. Zákazníkům jsou připraveni radou pomoci vysoce kvalifikovaní inženýři a aplikační specialisté. Zákazníci také profitují z excelentního servisu.

Kontaktní údaje FOERSTER Japan Limited a další informace naleznete na příslušné pro Japonsko.

FOERSTER Russland AO se sídlem ve St. Petersburgu byla založena v roce 2008 a je výhradním prodejním partnerem skupiny FOERSTER Holding GmbH v Ruské federaci a SNS.

Kontaktní údaje FOERSTER Russland AO a další informace naleznete na příslušné pro Rusko.

 

 

 

NDT Instruments je dceřinou společností skupiny FOERSTER Holding GmbH, která byla založena r. 1993 s cílem nabízet vysoce kvalitní produkty a spolehlivý servis s údržbou, opravami a seřizováním v regionu ASEAN. Kromě hlavního sídla v Singapuru má NDT Instruments další zastoupení v Indonésii, Malajsii, Vietnamu a na Filipínách.

Kontaktní údaje NDT Instruments a další informace naleznete na příslušné pro Singapur.

Skupina FOERSTER vytvořila kompetentní síť s kvalifikovanými zástupci, aby rychle a snadno reagovala na potřeby zákazníků. Celosvětová přítomnost nabízí řadu výhod, jako je celosvětová servisní síť a vždy kontaktní osoba v blízkosti zákazníka.

Využijte naší nabídky a kontaktujte naše místní zástupce.