Nevybuchlá munice (UXO)

Nevybuchlá munice (UXO)

FOERSTER podporuje pátrání po starých zátěžích a detekci bojových prostředků širokým produktovým portfoliem. Tak lze zbloudilé střely a nevybuchlou munici (UXO) bezpečně lokalizovat i ve velkých hloubkách. Spolu s příslušným softwarem je možné podrobné vyhodnocování dat.

 

FEREX: Řada výrobků FEREX znamená detektory kovů s nejvyšší citlivostí. K dispozici jsou různé výbavy, které umožňují například georeferencování a navigaci.

Držák sond FEREX: Speciálně pro velkoplošný průzkum lze sondy FEREX namontovat na systémy vícenásobných držáků sond. Systémy lze buď nosit nebo je namontovat na mobilní sadu kol.

Průzkum ve vrtech FEREX: Detekce ve vyvrtaných otvorech představuje rozšíření pro detektor FEREX. Tak lze při rušivých signálech blízko povrchu bezpečně prověřit hlouběji ležící objekty.

FEREX PNC: FEREX PNC je magnetometrická síť pro velkoplošný průzkum na souši i pod vodou. Kontrolér sítě sond FEREX PNC umožňuje složení sítě s až 16 sondami FEREX CON 650.

DATA2LINE BASIC, GEO a UXO: DATA2LINE je rozsáhlý analytický software FEREX pro vyhodnocování dat. Základní modul je rozšiřitelný, například modulem UXO, který umí vypočítat možnou hloubkovou polohu objektu.

FOERSTER MULTICAT: Pro průzkum velkých ploch je zvláště vhodný terénní vícesondový přívěs FOERSTER Multicat. S ním je možné plošné pokrytí až 2 hektary za hodinu. Sběr a vyhodnocování dat probíhá pomocí výkonného softwaru DATAMONITOR 3.

METEX: Přístroje řady METEX se hodí zvláště k detekování hlouběji položených bomb a clusterové munice. METEX lze použít jak na souši, tak i v mělké vodě.

Produkty pro Nevybuchlá munice (UXO)