Tube Innovation Network

Kompetenční síť v oblasti trubek

Tube Innovation Days je odborný veletrh se sympoziem, zaměřený na téma trubek, organizovaný dvanáct partnery se špičkovými technologiemi v oblastech výroby a zpracování trubek. Tato síť specialistů vám jako zákazníkovi nabízí kompletního kontaktního partnera pro celý procesní řetězec. Kromě rozmanitých informací obdržíte řešení na míru pro vaše oblasti přípravy svaru, tvarování, laserové zpracování, rovnání, zkoušení, inline měření, řezání, ohýbání, měření, skladovou logistiku a chladicí a mazací prostředky.

Od prvního až do posledního kroku procesního řetězce jako zákazník profitujete nejen ze základních kompetencí jednotlivých firem, ale také z jejich úzké spolupráce: Jednotlivé procesy a rozhraní jsou během celého výrobního řetězce perfektně vzájemně sladěny. To pro vás znamená řešení, optimálně přizpůsobená vašim požadavkům v průběhu celého procesu výroby trubek, a tím zvýšení kvality výrobků.

 

Zdroj: RSA Cutting GmbH

 

Tube Innovations Days se konají několikrát za rok na různých místech, buď integrované do národních a mezinárodních odborných veletrhů a akcí nebo přímo u některé z partnerských firem. To nabízí možnost, věnovat se regionálním zvláštnostem a tématům. Během Tube Innovation Days máte jako zákazník příležitost získat na veletrhu obšírné informace a zcela individuální poradenství. Navíc jsou kromě zajímavého a informačního rámcového programu s přednáškami na odborně specifická témata nabízeny také prohlídky příslušných výrobních provozů.

 

Následující partnerské firmy tvoří síť specialistů Tube Innovation Network:

 

 

 

Pro získání dalších informací o aktuálních termínech a kontaktech prosím navštivte internetovou stránku veletrhu Tube Innovation Network: tube-innovation-days.com